İsme Özel Cüzdan

İsme özel cüzdan seçiminde ipuçları. Kişiye özel cüzdan üzerine yazılacak 3 farklı yazı. Deriol deri erkek cüzdanı hediye etmek için daha fazla bekleme. Kendine veya sevdiğin birine farklı bir armağan almak istiyorsun. Ancak standart ve kalitesiz hediyelerde o kadar çok sıkıldın ki özel bir şey arıyorsun. Aklına üzerinde ismin/ismi olan deri cüzdan alabileceğin geldi. Fakat bu senin için yeterli değil. Duygularının karşılığı sadece bir isimle sınırlanamaz. Kendine ve sevdiğine duygu patlaması yaşatmak istiyorsun.

İsme özel cüzdan üzerine ne yazılır?

Günümüzde hediye vermenin artık çok fazla çeşidi bulunmakta. Fakat en değerli kişilere en özel tasarımları olan hediyeler tercih ediliyor. İlk olarak makam masalarında isimlikler koyulmaya başladı. Daha sonra bardaklar üzerine isimler yazıldı ve bu böylede uzayıp gitti. Bizde Deriol olarak size isme özel cüzdana duygusal ve özel yazı seçenekleri hatırlatmak için buradayız. Sadece isimle sınırlı kalmayıp, deri cüzdanı kişiye daha da özel yapmanın bir kaç yolu daha var. Bunlardan 4’ünden bahsetmek gerekirse:

 

İsim soyisim yazmak

Tabi ki yine hiç şaşılmayacak seçimlerden bir tanesi deri cüzdan üzerine isim soyisim yazdırmak. Şu anda plaka üzerine bile ad soyad yazdırılıyor. Böyle bir arkadaşınız veya sevgiliniz varsa kesinlikle üzerinde isim soyisim yazan bir cüzdan hediye etmeniz gerekir. Düşünsenize cebinizden çıkartıp masanın üzerine koyduğunuzda insanlar sizin kimliğiniz ve duruşunuz hakkında bilgi edinecek. Birde cüzdan el işçiliği ve kaliteli ise o zaman demeyin karizmanıza 🙂

İsme özel cüzdan modelleri

Baş harf yazımı

Hediye etmek istediğini kişi sevgilin ise sizin de adınızın geçmesinde hiç bir mahsur yok. Hatta isimlerinizin arasına kalp koyulabilir. Ama her zaman tercihimiz gizem uyandırmak ve direkt olarak isimlerin yazılmasındansa baş harflerinin yazılması daha gizemli olur. Yine hayal edin, sevgiliniz dışarıda sizden haberi olmayan arkadaşlarıyla dışarı çıktı. Bir kafeye gidip oturdular. Cebinden hediyenizi çıkarttı ve masanın üzerine bıraktı. Cüzdan üzerinde sizin ve onun baş harfi yazıyor. Arkadaşlarının istemsiz gözü çarpıyor ve baş harfinizi görüyor. Merak edenler hemen sevgilinize sizin kim olduğunuzu soruyor. İşte amacınıza şimdi ulaştınız.

Burç logosu çizdirmek

Sevdiğiniz bir arkadaşına doğum gününde hediye almak istiyorsunuz. Arkadaşın genelde günlük burç yorumlarını okumadan geçmez. Profilinde burç resimleri veya yorumları paylaşır. Bu kişiye kesinlikle burcunun olduğu cüzdan hediye etmek gerekir. Yanından ayırmayacağı, ömür boyu kullanacağı kaliteli ve şık bir hediye. İsme özel cüzdan yerine, burca özel cüzdan tasarlamak daha etkileyici olacaktır.

Özel tarih yazımı

Özel günlerinizi özel bir hediyeyle taçlandırın. İlk tanıştığınız gün veya doğum günü tarihi yazdırmak, duygusal bir bağ oluşturmak gibidir. İnsanlar artık böyle tarihleri vücuda dövme yaparak bile ölümsüzleştirebiliyor. Sizlerde önemli bir olayın tarihini cüzdan üzerine yazdırıp sevdiğinize hatırlatın.

İsme Özel Erkek Cüzdan Fiyatları

  • İsme özel erkek cüzdanı normal 290 TL
  • İsme özel erkek cüzdanı deri 490 TL
  • Burca özel erkek cüzdanı normal 390 TL
  • Burca özel cüzdan deri 590 TL
  • Tarihli cüzdan normal 290 TL
  • Tarihli deri cüzdan 490 TL

Daha fazla kişiye özel cüzdan modelleri için yazımızı takip etmeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için tanımlama bilgilerini kullanır. Web sitemizde gezinirken, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.